Hakkımızda

Kalite, Özveri ve Güven…

Palikar Yapı Akustiği ve Yalıtım Sanayi Ticaret A.Ş. tüm bunları ve çok daha fazlasını kullanıcılarla buluşturma hedefiyle nitelikli bir çalışma zemini üzerine kuruldu. Faaliyetine istanbul/Ümraniye lokasyonunda başlayan firma ses izolasyonunun yanı sıra ısı izolasyonu alanında da profesyonel hizmet sağlamaktadır. Çalışmalarında geçmişin köklü tecrübelerini çağın modern dinamikleriyle harmanlayan Palikar Yapı Akustiği ve Yalıtım Sanayi Ticaret A.Ş., müşteri memnuniyetini ve özverili hizmet anlayışını esas aldı. İdeal ürün gruplarını doğru alanlarla buluşturan firmamız ilkeli çalışma prensibi ve nitelikli ürün seçenekleriyle fark yaratmaktadır. Ses ve ısı izolasyonu alanında etkin ürünler sunan firma, rotasını daima müşteri memnuniyetine göre belirlemektedir. Palikar’ın geniş ürün yelpazesinde akustik süngerler, bariyer/bariyerli süngerler, izole halı, kauçuk kaplamalar, basotect ve renkli süngerler, bondex, yapıştırıcılar, yanmaz mastikler, bantlar ve daha pek çok seçenek yer almaktadır.

 

Yenilikçi, başarılı ve çözüm odaklı…

Palikar Yapı Akustiği ve Yalıtım Sanayi Ticaret A.Ş. 2015 yılından bu yana geliştirdiği başarılı sistemlerle müşterilerinin beklentilerini en etkin bir biçimde karşılamaktadır. Yalnızca ürün seçiminde değil, izolasyon ve akustik konusunda da danışmanlık ve uygulama ihtiyacına güvenle yanıt vermektedir. Müşterilerin beklentileri doğrultusunda geliştirilen optimal çözümlerle, kullanıcıların talepleri karşılanmaktadır.Sınırsız müşteri memnuniyetini ilke edinen Palikar Yapı Akustiği ve Yalıtım Sanayi Ticaret A.Ş. ürün satışının yanı sıra uygulama alanında geliştirdiği hizmetlerle de kurumsal bir boyut kazanmaktadır. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunan Palikar Yapı Akustiği, alanında uzman kadrosu ve profesyonel çalışma prensibiyle alanının öncü ismi olarak çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Yaşam alanlarınıza değer katmak için…

Palikar-Logo21

Uygulamak istediğiniz bir proje mi var ?

Palikar Yapı olarak, henüz planlama aşamasında olan çalışmalarınız için, danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Fikir aşamasından başlayıp, projenin gelişimine kadar olan süreçte, sizlere her aşamasında destek olacak uzman ekibimiz ile ihtiyaca uygun farklı çözümler üreterek, alternatif hizmet paketleri ile teknik ve mali olarak yardımcı olacaktır.
İletişime Geç