Anahtar Teslim

hizmetimizde size özel projelendirme yapılır ve iç mimarınız baştan sona kadar sizin adınıza tüm süreci yürütür ve detaylar ile birebir ilgilenir.

Tadilat

Bir Mekanın profesyonel ekibimiz tarafından istek ve taleplerinize uygun olarak yenilenmesi ve bkaım gereken bölgeler için tamirat yapılmasıdır.

Mobilya

Mekana ve sizin isteklerinize özel mobilyalar üretiyoruz.Malzeme tercihinize uygun hareket ediyor,mekanınızın ölçülerine göre tasarım ve uygulama yapıyoruz.

Projelendirme

Bir mekanın iç mimarımız tarafından sizin istekleriniz ve kullanımınıza yönelik tasarlanı,uygulamaya geçebilecek şekilde çizilip detaylanmasıdır.

Online Danışmanlık

Artık iç mimari konularda yalnız karar vermenize gerek yok ! Fikir istediğiniz,karar veremediğiniz her anınızda iç mimarınıza danışabilirsiniz.

Uygulama Denetimi

Mevcut bir iç mimari projenin şantiye süreci,zaman çizelgesi,kullanılan malzeme ve işçilik kalitesini kontrol ettimiz süreçtir.

PALİKAR YAPI İç mimarlık hizmetlerimizle zevkinize uygun özel tasarımlar

Palikaryapı İç Mimarlık, özgün, estetik, yenilikçi ve fonksiyonel yaşam alanları tasarlamak ve bu tasarımları hayata geçirmek amacıyla 2015 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Mimarlığımızla, Anahtar Teslim, Tadilat, Mobilya, Projelendirme, Online Danışmanlık ve Uygulama Denetimi hizmetleri vermektedir.

Anahtar Teslim hizmetimizde size özel projelendirme yapılır ve iç mimarınız baştan sona kadar sizin adınıza tüm süreci yürütür ve detaylar ile birebir ilgilenir.

Tadilat Bir Mekanın profesyonel ekibimiz tarafından istek ve taleplerinize uygun olarak yenilenmesi ve bkaım gereken bölgeler için tamirat yapılmasıdır.

Mobilya Mekana ve sizin isteklerinize özel mobilyalar üretiyoruz.Malzeme tercihinize uygun hareket ediyor,mekanınızın ölçülerine göre tasarım ve uygulama yapıyoruz.

Tasarım Çalışmalarımız