Hizmetlerimiz

Gürültü Kirliliği, Konuşmanın Anlaşılabilirliği, Yankı Problemleri, Konuşmanın Gizliliği, Titreşim, Darbe vb. izolasyon problemleri günlük hayatımızda gerek iş gerekse sosyal ortamlarda oluşan gürültü ve ses problemlerini en aza indirmek için oldukça önemlidir. Doğru alanda kullanılacak doğru malzeme ile çalışma ve yaşam alanlarınızı optimize etmek için hizmet veriyoruz. Palikar Yapı akustik danışmanlık olarak sıfırdan başlayan bir proje ile yalıtımın eksik veya hatalı olduğu alanlarda ön analizler sonucu ortaya çıkan sorunlara farklı çözümler geliştirerek teknik ve finansal destek sağlamaktadır.

Proje Tasarımı

Yeni binalarda ve kullanım amacı değiştirilecek binalarda proje alanına uygun olarak, sizin için düşündüğümüz yalıtım çözümlerini, uygun malzemeleri ve uygulama yöntemlerini içeren bir çalışma yapılır. Bu çalışma ile uygulama ve projeye yönelik tasarımlar sizin için hazırlanır ve gönderilir. Hazırlanan tasarımlar üzerinde karşılıklı mutabakat sağlanması durumunda dilerseniz uzman bir uygulama ekibi ile montajı yapılır. Ayrıca proje bazlı çalışmalarınızda D1 Yapı Akustiği Uzmanlığı Sertifikasına sahip Akustik Uzmanı ekibimiz ile birlikte binanın yapımında kullanılacak malzemeler ve uygulamaları ilgili yönetmeliğe uygun ses yalıtımı ve akustik değerleri sağlayacak şekilde projelendirilecektir.

Uygulama

Uygulama ekiplerimiz ile hazırladığımız projeye uygun olarak veya istediğiniz şekilde profesyonel hizmet alabilirsiniz. Kullanılacak malzemenin seçimi kadar uygulamanın doğru yapılması da performans almak için çok önemlidir. Ekiplerimiz bu konuda titizlikle çalışarak uygulamanın kontrollü, hatasız ve zamanında teslim edilmesini sağlıyor.