Danışmanlık

Gürültü Kirliliği, Konuşmanın Anlaşılabilirliği, Eko Yankı Problemleri, Konuşmanın Gizliliği, Titreşim, Darbe vb. izolasyon problemlerinin, günlük yaşamımızdaki hem iş hem de sosyal ortamlarda ortaya çıkan gürültü ve ses sorunlarını minimize edebilmek için oldukça önemlidir. Doğru alanda kullanılacak doğru malzeme ile çalışma ve yaşam alanlarınızı en iyi duruma getirmek için hizmet vermekteyiz. Palikar Yapı akustik danışmanlığı olarak sıfırdan başlayan bir proje ile izolasyonun eksik veya hatalı yapıldığı alanlarda, ön analizler sonucunda ortaya çıkan sorunlar için farklı çözüm önerileri geliştirerek, teknik ve mali olarak destek olmaktadır.

Projelendirme

Yeni yapılar ve kullanım amacı değiştirilmek istenen yapılarda, proje alanına uygun olarak sizler için düşündüğümüz izolasyon çözümlerini, uygun malzeme ve uygulama yöntemlerini içeren bir çalışma yapılır. Bu çalışma ile birlikte sizin için uygulama ve projeye ilişkin tasarımlar hazırlanarak gönderilir. Hazırlanan tasarımlar üzerinde karşılıklı olarak anlaşma sağlanması durumunda dilerseniz uzman uygulama ekibi ile montajı gerçekleştirilir. Ayrıca proje bazındaki çalışmalarınızda D1 Bina Akustiği Uzmanı Sertifikasına sahip, Akustik Uzmanı ekibimiz ile birlikte ilgili yönetmeliğe uygun ses yalıtımı ve akustik değerleri sağlayacak şekilde bina inşasında kullanılacak olan malzemeler ve uygulamaları projelendirilecektir.

Uygulama

Uygulama ekiplerimiz ile hazırladığımız projeye uygun veya istediğiniz şekilde profesyonel hizmet alabilirsiniz Kullanılacak malzemenin seçimi kadar, uygulamanın doğru şekilde yapılması da performans alabilmek açısından çok önemlidir Ekiplerimiz bu konuda dikkatle çalışarak, uygulamanın hatasız, kontrollü ve zamanında teslim edilmesini sağlar.